Fordeling av tider for skolegymsaler

Volla

Volla
DagTidHvem
Tirsdag 17.00-18.00 Romerike Judoklubb
  18.00-19.00 Romerike Judoklubb
  19.00-20.00 Romerike Judoklubb
  20.00-20.45 Romerike Judoklubb
Torsdag 17.00-18.00 Romerike Judoklubb
  18.00-19.00 Romerike Judoklubb
  19.00-20.00 Romerike Judoklubb
  20.00-20.45 Romerike Judoklubb

Vigernes

Vigernes
DagTidHvem
Tirsdag 17.00-18.00 Lillestrøm Turn
  18.00-19.00 "
  19.00-20.00 "
  20.00-20.45 "
Onsdag 17.00-18.00 Lillestrøm Turn
  18.00-19.00 "
  19.00-20.00 "
  20.00-20.45 "
Torsdag 17.00-18.00 Leirsund IL
  18.00-19.00 "
  19.00-20.00 "
  20.00-20.45 "

Kjeller

Kjeller
Dag Tid Hvem
Tirsdag 17.00-18.00 Skedsmo Drill
  18.00-19.00 Skedsmo Drill
  19.00-20.00 Skedsmo Drill
  20.00-20.45 Skedsmo Drill
Onsdag 17.00-18.00 Skedsmo Drill
  18.00-19.00 Skedsmo Drill
  19.00-20.00 Skedsmo Drill
  20.00-20.45 Skedsmo Drill
Torsdag 17.00-18.00 Skedsmo Innebandy
  18.00-19.00 Skedsmo Innebandy
  19.00-20.00 Romerike Friidrett
  20.00-20.45 Romerike Friidrett

2) Bytter 1/11

Kjellervolla

Kjellervolla
Dag Tid Hvem
Mandag 17.00-18.00 Lillestrøm Håndballklubb
  18.00-19.00 Lillestrøm Håndballklubbb
  19.00-20.00 Lillestrøm Am Fotball
  20.00-20.45 Lillestrøm Am Fotball
Onsdag 17.00-18.00 Lillestrøm Håndballklubb
  18.00-19.00 Lillestrøm Håndballklubb
  19.00-20.00 Lillestrøm Håndballklubb
  20.00-20.45 Lillestrøm Håndballklubb
Torsdag 17.00-18.00 NERO Alpin/Lillestrøm SK
  18.00-19.00 NERO Alpin/Lillestrøm SK
  19.00-20.00 NERO Alpin/Lillestrøm SK
  20.00-20.45 NERO Alpin/Lillestrøm SK

Sten-Tærud

Hvem
Sten-Tærud
DagTid
Mandag 17.00-18.00 Romerike Kunstløpklubb
  18.00-19.00 Romerike Kunstløpklubb
  19.00-20.00 Lions Club Skedsmo
  20.00-20.45 Skedsmo Fotballklubbb
Tirsdag 17.00-18.00 Skedsmo Håndball
  18.00-19.00 Skedsmo Håndball
  19.00-20.00 Skedsmo Håndball
  20.00-20.45 Skedsmo Håndball
Onsdag 17.00-18.00 Skedsmo Håndball
  18.00-19.00 Skedsmo Håndball
  19.00-20.00 Skedsmo Håndball
  20.00-20.45 Skedsmo Håndball

Sten Tærud - Lilleskolen

Sten-Tærud - Lilleskolen
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  18.00-19.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  19.00-20.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  20.00-20.45 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
Tirsdag 17.00-18.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  18.00-19.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  19.00-20.00 Himilo Communitysenter
  20.00-20.45 Himilo Communitysenter
Onsdag 17.00-18.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  18.00-19.00 Skedsmo ski/ Skedsmo fotball
  19.00-20.00 Lillestrøm Sportdansklubb
  20.00-20.45 Lillestrøm Sportdansklubb

Åsenhagen

Åsenhagen
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Skedsmo skolekorps
  18.00-19.00 Skedsmo skolekorps
  19.00-20.00 Skedsmo skolekorps
  20.00-20.45 Skedsmo skolekorps
Tirsdag 17.00-18.00 Skedsmo skolekorps
  18.00-19.00 Skedsmo skolekorps
  19.00-20.00 Skedsmo skolekorps
  20.00-20.45 Skedsmo Fotball
Torsdag 17.00-18.00 Romerike Senter
  18.00-19.00 Skedsmo Janitjar
  19.00-20.00 Skedsmo Janitjar
  20.00-20.45 Skedsmo Janitjar

Brånås skole

Brånås skole
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Nero Alpin/Skedsmo FK 2)
  18.00-19.00 Nero Alpin/Skedsmo FK 2)
  19.00-20.00 Nero Alpin/Skedsmo FK 2)
  20.00-20.45 Nero Alpin/Skedmso FK 2)
Tirsdag 17.00-18.00 Nero Alpin/Skedmso FK 2)
  18.00-19.00 Nero Alpin/Skedmso FK 2)
  19.00-20.00 Nero Alpin/Skedmso FK 2)
  20.00-20.45 Nero Alpin/Skedmso FK 2)

Asak

Asak
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Leirsund IL
  18.00-19.00 Leirsund IL
  19.00-20.00 Leirsund IL
  20.00-20.45 Leirsund IL
Tirsdag 17.00-18.00 Leirsund IL
  18.00-19.00 Leirsund IL
  19.00-20.00 Leirsund IL
  20.00-20.45 Leirsund IL
Onsdag 17.00-18.00 Leirsund IL
  18.00-19.00 Leirsund IL
  19.00-20.00 Leirsund IL
  20.00-20.45 Leirsund IL

Bråtejordet 1

Bråtejordet1
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Skjetten Basket
  18.00-19.00 Skjetten Basket
  19.00-20.00 Skjetten Basket
  20.00-20.45 Skjetten Basket
Tirsdag 17.00-18.00 Skjetten Basket
  18.00-19.00 Skjetten Basket
  19.00-20.00 Strømmen og Lillestrøm Skiklubb
  20.00-20.45 Strømmen og Lillestrøm Skiklubb
Torsdag 17.00-18.00 Skjetten Basket
  18.00-19.00 Skjetten Basket
  19.00-20.00 Pakistansk kulturforening
  20.00-20.45 Pakistansk kulturforening

Bråtejordet 2

Bråtejordet2
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Skjetten Basket
  18.00-19.00 Skjetten Basket
  19.00-20.00 Skjetten Basket
  20.00-20.45 Skjetten Basket
Tirsdag 17.00-18.00 Skjetten Basket
  18.00-19.00 Skjetten Basket
  19.00-20.00 Strømmen og Lillestrøm Skiklubb
  20.00-20.45 Strømmen og Lillestrøm Skiklubb
Torsdag 17.00-18.00 Skjetten Basket
  18.00-19.00 Skjetten Basket
  19.00-20.00 Pakistansk kulturforening
  20.00-20.45 Pakistansk kulturforening

Sagdalen Nedre

Sagdalen Nedre
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Enjoy Danseklubb Strømmen
  18.00-19.00 Enjoy Danseklubb Strømmen
  19.00-20.00 Peshawa
  20.00-20.45 Peshawa
Tirsdag 17.00-18.00 Pakistansk kulturforening
  18.00-19.00 Pakistansk kulturforening
  19.00-20.00 Pakistansk kulturforening
  20.00-20.45 Pakistansk kulturforening
Torsdag 17.00-18.00 Romerike Taekwondo
  18.00-19.00 Romerike Taekwondo
  19.00-20.00 Romerike Taekwondo
  20.00-20.45 Romerike Taekwondo

Sagdalen Øvre

Sagdalen Øvre
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Nedre Romerike Kickboksing
  18.00-19.00 Nedre Romerike Kickboksing
  19.00-20.00 Nedre Romerike Kickboksing
  20.00-20.45 Nedre Romerike Kickboksing
Tirsdag 17.00-18.00 Nedre Romerike Kickboksing
  18.00-19.00 Nedre Romerike Kickboksing
  19.00-20.00 Nedre Romerike Kickboksing
  20.00-20.45 Nedre Romerike Kickboksing
Torsdag 17.00-18.00 Nedre Romerike Kickboksing
  18.00-19.00 Nedre Romerike Kickboksing
  19.00-20.00 Nedre Romerike Kickboksing
  20.00-20.45 Nedre Romerike Kickboksing

Stav

Stav
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Afghansk kvinneforum
  18.00-19.00 Afghansk kvinneforum
  19.00-20.00 Afghansk kulturforening
  20.00-20.45 Afghansk kulturforening
Tirsdag 17.00-18.00 Strømmen IF Unified
  18.00-19.00 Strømmen IF Unified
  19.00-20.00 Nedre Romerike Handicap
  20.00-20.45 Nedre Romerike Handicap
Onsdag 17.00-18.00 Strømmen og Lillestrøm skiklubb
  18.00-19.00 Strømmen og Lillestrøm skiklubb
  19.00-20.00 Strømmen og Lillestrøm skiklubb
  20.00-20.45 Strømmen og Lillestrøm skiklubb

Gjellerås

Gjellerås
DagTidHvem
Mandag 17.00-18.00 Strømmen og Lillestrøm ski/ Skjetten Fotball
  18.00-19.00 Strømmen og Lillestrøm ski/ Skjetten Fotball
  19.00-20.00 Strømmen og Lillestrøm ski/ Skjetten Fotball
  20.00-20.45 Strømmen og Lillestrøm ski/ Skjetten Fotball
Tirsdag 17.00-18.00 Skjetten Fotball
  18.00-19.00 Friskis & Svettis
  19.00-20.00 Friskis & Svettis
  20.00-20.45 Friskis & Svettis
Torsdag 17.00-18.00 K-One kids club
  18.00-19.00 K-One kids club
  19.00-20.00 Friskis & Svettis
  20.00-20.45 Friskis & Svettis

Fant du det du lette etter?

Takk, så bra! Hva lette du etter?

Beklager, det vil vi gjøre noe med. Hva lette du etter?